Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VercilCraft [Survival] [Hamachi] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [10 slotow]


Vercil1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

Nazwa serwera: KlenthSurvival-VercilCraft

 

IP serwera: 5.216.187.34

 

P.png

Rodzaj Serwera: Survival

 

Hosting Serwera: Hamachi

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie

 

Sloty: 15(Bedzie Wiecej)

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Nie

 

Pluginy: Wszystko co Potrzeba do dobrego Survivalu

 

Załoga: HeadAdmin: VercilioN Administrator: PogromcaMrowek Moderator: EnePL, Poszukiwany

 

 

D.png

Kontakt: GG: 22248215-VercilioN

41394289-salces1

 

Serwer Survival:

 

Nazwa Sieci Hamachi:

KlenthSurvival

KlenthSurvival(2)

KlenthSurvival(3)

Hasło Sieci:

12345

12345

12345

 

Serwer FreeBuild

 

Nazwa Sieci Hamachi:

KlenthFBuild

KlenthFBuild(2)

KlenthFBuild(3)

KlenthFBuild(4)

Haslo Sieci:

12345

12345

12345

12345

 

Ważne:

Serwery Są Otwarte Różnie !

Pomogłem? Daj like.!

Szanowny Adminie staram się pomagać innym i przestrzegać reg. Proszę zdejmij parę "%"

Opublikowano

Milo nam :) Mam nadzieje ze więcej osób się znajdzie którym się spodoba :))

Pomogłem? Daj like.!

Szanowny Adminie staram się pomagać innym i przestrzegać reg. Proszę zdejmij parę "%"

Opublikowano

Bardzo mi milo i pozostały członkom załogi usłyszeć takie słowa od naszych graczy :)

Pomogłem? Daj like.!

Szanowny Adminie staram się pomagać innym i przestrzegać reg. Proszę zdejmij parę "%"

Opublikowano

Malo Znajdzie sie takich serwerow a ja chce takiego tylko dedyka Vercil rob .. Zapraszam BrumeK

@ edit

Jest kilka powodow dla ktorych mozna grac

1. Hamachi w dodatku 0 lagow

2.Admin Ogar

3.Mila atmosfera

(sorry za orto ale w niemczech i niemiecka klawirka , polskich znakow nie moge robic)

Opublikowano

Dziękuję Za pozytywny komentarz :) A co do dedyka narazie nie mam kasy :)

 

Ale gdy bd fundusze pomyśle :)

Pomogłem? Daj like.!

Szanowny Adminie staram się pomagać innym i przestrzegać reg. Proszę zdejmij parę "%"

Opublikowano

Dziękuję Za Opinie :)

Pomogłem? Daj like.!

Szanowny Adminie staram się pomagać innym i przestrzegać reg. Proszę zdejmij parę "%"

Opublikowano

Zapraszam Wszystkich do gry ! Zapraszajcie znajomych zakładajcie frakcje i walczcie !

Pomogłem? Daj like.!

Szanowny Adminie staram się pomagać innym i przestrzegać reg. Proszę zdejmij parę "%"

Opublikowano

Bardzo mi milo ze się podoba Zapraszam do gry !

Pomogłem? Daj like.!

Szanowny Adminie staram się pomagać innym i przestrzegać reg. Proszę zdejmij parę "%"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...